mapastrona g│ˇwnao firmierealizacje i referencjenagrody i wyrˇ┐nieniainne us│ugikontakt

Pełna nazwa firmy:
KONIOR Przedsi─Öbiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
KONIOR Firma Projektowo Budowlana Sp.j.


Adres firmy:
40-014 Katowice ul. Mariacka 9 (Tylna)
tel./fax (032) 206 84 99, (032) 253 98 29
e-mail: biuro@konior.com.pl



Dane do faktury:
KONIOR Przedsi─Öbiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
40-014 Katowice, ul. Mariacka 9
NIP 954-275-47-92

Pozostałe dane przedsiębiorstwa:
Sp├│┼éka wpisana do KRS 0000558446 w S─ůdzie Rejonowym Katowice-Wsch├│d w Katowicach,
Wydzia┼é VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru S─ůdowego, kapita┼é zak┼éadowy 450 000,- z┼é
NIP 9542754792, REGON 361318308, Nr rach. bankowego 41 1060 0076 0000 3380 0012 8656
www.konior.com.pl

Zarz─ůd:
Andrzej Konior

e-mail: andrzej@konior.com.pl
Krzysztof Konior
e-mail: krzysztof@konior.com.pl

Sekretariat:
Magdalena Drozd,
tel. wew. 32, fax wew. 31
e-mail: sekretariat@konior.com.pl

Ksi─Ögowo┼Ť─ç, Kadry:
Beata Wo┼║niak-Knapik, tel. wew. 40
e-mail: ksiegowosc@konior.com.pl
El┼╝bieta Cwynar, tel. wew. 42
email: kadry@konior.com.pl

Dział przygotowania i realizacji inwestycji: 
Barbara Sobol,  tel. wew. 36,
e-mail: kosztorysant@konior.com.pl
Andrzej Kramarzewski, tel. wew. 37
e-mail: akramarzewski@konior.com.pl

Maciej Biskup, tel. wew. 41
e-mail: m.biskup@konior.com.pl

Warsztat:
Mariusz Ku┼Ť
, tel. wew. 35,
e-mail: warsztat@konior.com.pl

Opis projektu wsp├│┼éfi-nansowanego ze ┼Ťrodk├│w RPOWSL 2007-2013 Rozbudowa Firmy Projektowo Budowlanej KONIOR Sp.j. [>>]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nasza siedziba 40-014 Katowice, ul. Tylna Mariacka 9 [>>]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Do wynajęcia lokale przy ul. S. Stojałowskiego 43 w Bielsku-Białej [>>]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Brak lokali do wynajęcia w budynku biurowo-usługowym przy ul. Mariackiej 7 w Katowicach [>>]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Polecane strony www.koniorstudio.pl http://www.galeria.zbk.czeladz.pl/
wirtualna-wycieczka/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zatrudnimy Absolwent├│w wy┼╝szych uczelni o┬áprofilu budowlanym oraz kierownik├│w bud├│w. Pracownik├│w w┬áspecjalno┼Ťciach: ┼Ťlusarz-spawacz, blacharz-dekarz, murarz-tynkarz, sztukator-konserwator. ┬á
© KONIOR, realizacja rpg (engine: positive power)